Tegutsen Rõuge vallas, Matsi külas, Mäe talus.

Suguvõsas on sepatööd harrastanud mitmed mehed. Võrumaal on kuulsaim Julius Ruus, kelle eeskujul alustasin ka ise omal käel sepistama. Hiljem täiendasin ennast Peeter Reemann`i juures kus sain hea tõuke edasi tegutsemiseks.

Mäetalu Sepp pakub palju huvitavaid ja praktilisi lahendusi raua, puidu ja kiviga. Valmistatakse sepiseid väravatest korgitserideni. Väravad ja piirded leiavad enamasti kasutust väljas. Seetõttu on vajalik korralik pindamine. Vastavalt kokkuleppele on võimalik : liivaprits, krunt ja värv või tsinkimine. Ka on võimalik väljastada ilmastiku kindluse sertifikaat . Arvestama peab aga sellega, et see mõjutab ka sepiste lõpliku hinda. Väiksemad sepised enamasti lakitakse peale puhastamist või lastakse mustaks. Peab arvestama sellega, et mustatud sepised määrivad ja ei ole eriti ilmastiku kindlad.

Eraldi mainiks, et oman kogemust teha töid projektide ja jooniste alusel.

Edaspidi on plaanis valmistada tööriistu: kirveid, liimeistreid jne. Olen valmistanud ka hulgaliselt meeneid ja auhindu. Samuti on algust tehtud eriliste rauast kujudega. Puidust osad on põhiliselt valmistatud tammest või kasest. Puidu ja kivi kasutamine annab sepisele väga palju juurde ning muudab toote omapäraseks. Sepiste valmistamisel kasutan eelkõige traditsioonilisi sepistamis võtteid: raiumine, mulgustamine, neetimine jne. Teretulnud on ka teiste ideed. Kuna tegemist on käsitööga sõltub sepise hind selle keerukusest ja valmistamise viisist. Peab arvestama.et see töö nõuab aega ja pühendumist.

Üksikuid sepiseid võib leida Võrumaalt kohalikest poodidest kuid kindlasti on odavam tellida otse. Kõik sepiste huvilised on teretulnud minu sepikotta. Soovitan enne külastust aeg kokku leppida.